III MISTRZOSTWA UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO JUDO W TULISZKOWIE 2017

czwartek, 22, czerwiec 2017

1

20 czerwca na hali sportowej w Tuliszkowie odbyły III Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo.

W turnieju wzięło udział 44 zawodników sekcji z grupy Funny Judo i grupy młodszej. Wiele siły, wytrwałości i pracy włożyli zawodnicy biorący udział w mistrzostwach. Tego dnia dla dzieci było to wielkie wydarzenie bowiem dla niektórych był to pierwszy turniej i możliwość zaprezentowania się przed rodzicami i najbliższymi jak i sprawdzeniem swoich umiejętności nabytych na treningach. Młodzi sportowcy zasłużyli na pochwałę bo toczone walki były wspaniałym widowiskiem. Podczas turnieju były łzy, smutek i radość ale na końcu turnieju, każdy zawodnik opuszczał hale z uśmiechem na twarzy i z zadowoleniem. Podczas turnieju odbyło się także wręczenie certyfikatów potwierdzających zdany egzamin na stopień 5 kyu który otrzymali: Natalia Zając, Kamil Grabowski, Mateusz Durski, Kacper Zając, Kinga Zając, Jakub Styś, Marcel Pawłowski, Marcel Majkowski, Nadia Drożak, Norbert Janiak, Iga Górska. Każdy z zawodników otrzymał medal, dyplom, drobne upominki.

Mistrzostwa klubu były podsumowaniem i sprawdzianem pracy wykonanej przez dzieci na zajęciach jak i kontynuacja cyklicznych mistrzostw sekcji.

Turniej wspierał sponsor klubu IzoSerwis - Jakub Kowalczyk, Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie, firma PosGlanc, Hurtownia Artykułów Przemysłowych – Józef Andrzejewski i Bud-An Wawrzyniak za co bardzo dziękujemy.

 

Trener sekcji

- Michał Gaj

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin