TULISZKOWSKA MAJÓWKA MOTOCYKLOWA

czwartek, 04, maj 2017

DSC 0030 Copy

Na I Tuliszkowską Majówkę Motocyklową, która odbyła się 1 maja br., przybyli miłośnicy jednośladów z różnych zakątków subregionu konińskiego. Zlotowi towarzyszyły koncerty zespołów Gangsters Rock i Kasztelańskiej Kapeli z Tuliszkowa.

Impreza rozpoczęła się od mszy św. w kościele parafialnym, po której ks. prałat Stanisław Nowak poświęcił maszyny i udzielił błogosławieństwa motocyklistom. Później odbyła się krótka parada ulicami miasta. Następnie wszyscy udali się do parku. Zjechało do niego co najmniej 300 pasjonatów „dwóch kółek” m.in. z Kazimierza Biskupiego, Lichenia, Ślesina, Konina, Koła, Krzymowa i Władysławowa. Oczywiście byli i członkowie lokalnego klubu MotoLis. Swoją obecność zaznaczyła też Tuliszkowska Grupa Rekonstrukcji Historycznych z wystawą starych pojazdów.
Artur Rejer przygotował niespodziankę dla uczestników majówki i częstował chętnych grochówką. Na tych, którzy przybyli podziwiać jednoślady czekały też stoiska gastronomiczne. Najmłodsi z kolei mogli wyszaleć się na dmuchańcach.
Specjalnie dla fanów stalowych rumaków wystąpił kaliski zespół rockandrollowy Gangsters Rock. Muzycy zagrali własne kompozycje, ale nie zabrakło też znanych przebojów Deep Purple czy Scorpions. Wieczór zakończył koncert Kasztelańskiej Kapeli z Tuliszkowa.

 

DSC 0040 Copy

 

DSC 0071 Copy

 

DSC 0104 Copy

 

DSC 0146 Copy

Więcej zdjęć : http://www.tuliszkow.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=289

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin