PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK JUDO

wtorek, 21, marzec 2017

18 marca w Suchym Lesie k/ Poznania odbył się Puchar Polski Młodzików i Młodziczek. Impreza organizowana przez Polski Związek Judo, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Starostę Powiatu Poznańskiego i Gimnazjon Suchy Las. Impreza zgromadziła ok. 400 zawodników i zawodniczek z Polski i Rosji.

 

1Sekcja Judo wystawiła do walk cztery zawodniczki; Natalie Poprawska, Paule Markiewicz, Julie Kocimska i Wiktorie Drożak. Swój najlepszy występ zaliczyła tego dnia Natalia Poprawska , która w pierwszej walce w 10 sekund uporała się z przeciwniczką z Gdańska, w kolejnej rundzie wygrała z przeciwniczka z Wrocławia i w półfinale z zawodniczka z Warszawy. W finale Natalia musiała uznać wyższość przeciwniczki z Warszawy i zdobyła srebrny medal.

1b

Julia Kocimska i Wiktoria Drożak ukończyły zmagania na siódmym miejscu punktowanym miejscu. Wynik dobry bo dziewczęta walczyły w wyższej kategorii wiekowej ale pokazały dobrze sobie radzą ze starszymi zawodniczkami. Paula Markiewicz niestety odpadła po walce w repasażach. Zawody zaliczane był do rankingu Polskiego Związku Judo.

Wyjazd wspierał p. Grzegorz Ciesielski, Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Jakub Kowalczyk , prezes firmy IzoSerwis i p. Tomasz Glanc, właściciel firmy PosGlanc za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji

- Michał Gaj

3

4

 

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin