TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ OLDBOYÓW

poniedziałek, 20, marzec 2017

18 marca br. w hali widowiskowo-sportowej w Tuliszkowie swoje umiejętności piłkarskie zaprezentowali oldboye. W turnieju piłkarskim do rywalizacji stanęły zespoły z następujących miejscowości: Liśca Wielkiego, Rychwała, Słodkowa, Starego Miasta, Tuliszkowa i Turku. Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 16. Każda z drużyn rozegrała po 5 spotkań. Najbardziej pasjonujący okazał się ostatni pojedynek, w którym padło aż 13 bramek. Drużyna z Rychwała pokonała ekipę ze Słodkowa 9:4. Jako, że drużyny rywalizowały w systemie „każdy z każdym”, o zwycięstwie w turnieju zdecydowała liczba zdobytych punktów.

W turnieju zwyciężyła drużyna ze Starego Miasta zdobywając łącznie 11 punktów (3 zwycięstwa i 2 remisy). Drugie miejsce wywalczyła reprezentacja Tuliszkowa z 9 punktami na koncie (3 zwycięstwa, 2 porażki). 3 miejsce zajęła drużyna z Rychwała z ilością 8 punktów (2 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka). Na 4 miejscu uplasowała się reprezentacja Liśca Wielkiego, na 5 – Turku, natomiast na 6 – Słodkowa.

Królem strzelców turnieju z siedmioma trafieniami na koncie został Tomasz Wojciechowski (Rychwał). Rozdano także nagrody indywidualne, a zwycięzców wskazano poprzez głosowanie wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju. I tak najlepszym zawodnikiem turnieju okrzyknięto Tomasza Raszewskiego (Tuliszków), a najlepszym bramkarzem Romualda Ochockiego (Tuliszków). Pamiątkowe trofea oraz dyplomy najlepszym drużynom i zawodnikom wręczył burmistrz gminy i miasta Tuliszków, Grzegorz Ciesielski. Organizatorami turnieju byli Gmina i Miasta Tuliszków oraz Oldboys Tuliszków.

DSC 0877 Copy

DSC 0878 Copy

DSC 0901 Copy

DSC 0912 Copy

Więcej zdjęć : http://www.tuliszkow.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=286

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin