TURNIEJ "MAŁA LIGA MISTRZÓW 3X3"

środa, 15, marzec 2017

2017 3 na 3 002

W dniu 4 marca w hali widowiskowo-sportowej w Tuliszkowie odbył się turniej „Mała Liga Mistrzów 3x3”. W rozgrywkach wzięli udział chłopcy z następujących klubów: Górnik Konin, Sparta Konin, Oranje Turek oraz MGKS Tulisia Tuliszków (roczniki 2009 oraz 2010). Każdy klub wystawił kilka drużyn trzy- lub czteroosobowych. Zagrało w sumie 18 zespołów.

Przed rozpoczęciem turnieju rozlosowane zostały nazwy poszczególnych teamów i rozdane naklejki na pierś. Chłopcy dzięki temu czuli się jakby grali w prawdziwej Lidze Mistrzów, reprezentując takie kluby jak Real Madryt, FC Barcelona, Atletico Madryt, Bayern Monachium, Borussia Dortmund, VFL Wolfsburg, Chelsea Londyn, Arsenal Londyn, Liverpool, Manchester United, Manchester City, Legia Warszawa, Lech Poznań, Napoli, PSG, AS Roma, Juventus Turyn i AC Milan.

W turnieju rozegranych zostało ponad sto spotkań i padło kilkaset bramek. Mecze trwały po 5 minut i odbywały się na trzech boiskach jednocześnie. Mimo wielkich starań organizatorów nie udało się policzyć punktów, więc komisyjnie uznano, że zwycięzcą został każdy chłopiec, który wziął udział w rozgrywkach. W tym wieku przecież najważniejsza są chęci, regularne uczęszczanie na treningi oraz udział w turniejach, a wynik to rzecz drugoplanowa. Tak więc każdy klub otrzymał pamiątkową statuetkę, a wszyscy zawodnicy oraz ich trenerzy medale, które wręczył prezes klubu Szymon Kunicki wraz z wiceprezesem Damianem Hryniukiem.

Turniej sfinansowany został ze środków publicznych otrzymanych z Urzędu Gminy i Miasta Tuliszków.

(MGKS Tulisia Tuliszków)

 

2017 3 na 3 004

2017 3 na 3 018

 

Więcej zdjęć http://www.tuliszkow.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=283

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin