"FERIE Z JUDO" DLA DZIECI Z GMINY I MIASTA TULISZKÓW

środa, 15, luty 2017

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie po raz kolejny był organizatorem bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych pod hasłem ,,Ferie z Judo” dla dzieci z Gminy i Miasta Tuliszków.

W pierwszym tygodniu ferii zimowych klub organizował tygodniowe zimowisko w górach, w Zakopanem. Na uczestników zimowiska czekały wspaniałe widoki panoramy Tatr, świeże powietrze oraz wiele innych atrakcji. Zawodnicy szkolili swoje umiejętności pod okiem trenera Jacka Jaworskiego (6 dan) oraz trenera Michała Gaja (1 dan). Codziennie odbywał się poranny rozruch i dwa dwugodzinne treningi. W każdym dniu zaplanowane były również inne atrakcje. Uczestnicy uczyli się i doskonalili jazdę na łyżwach i nartach pod okiem instruktora, w wolnych chwilach uprawiali również snowtubing, co zapewniło wszystkim wiele radości i wspaniałej zabawy po zajęciach. Dodatkowo zorganizowane zostały dyskoteka oraz kulig z ogniskiem.

W drugim tygodniu odbywały się zajęcia sportowo-rekreacyjne na salce przy hali sportowej w Tuliszkowie. Były to zajęcia dla dzieci i młodzieży z Gminy i Miasta Tuliszków. W grafiku zajęć znalazły się m.in. treningi judo, gry zespołowe, gimnastyka podstawowa i akrobatyka oraz dodatkowo odbyły się wyjazdy do parku trampolin w Łodzi, do którego wybrała się czterdziestoosobowa grupa.
Dzięki atrakcyjności zajęć każda z osób biorących w nich udział mogła znaleźć cos dla siebie, świetnie bawiąc się przy tym.

W stronę p. Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków kieruję ogromne podziękowania za wsparcie wyjazdu; dzięki wsparciu dzieci mogły spędzić wolny czas aktywnie i zdrowo.
Chciałbym również podziękować sponsorowi klubu p. Jakubowi Kowalczykowi, prezesowi firmy IzoSerwis za pomoc w organizacji obozu zimowego.

Trener sekcji
– Michał Gaj

 

20170129 101446

 

DSC05558

 

20170206 151809

 

Wiecej zdjęć http://www.tuliszkow.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=276

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin