MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO I PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW

wtorek, 18, październik 2016

Międzynarodowy Turniej Judo i Puchar Polski Młodzików

2

 

Gmina i Miasto Tuliszków wsparła wyjazd UKS JUDO Tuliszków do Zakopanego na Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików, który odbył się w dniach 15- 16 października.

4

 

Podczas pierwszego dnia zmagań w Międzynarodowym Turnieju wzięli udział; Natalia Poprawska, Nikola Roszak i Wiktoria Drożak. Zawodnicy walczyli nie tylko z zawodnikami z Polski ale także z Czech i Słowacji. Natalia Poprawska w swojej kategorii była bezkonkurencyjna zwyciężając cztery walki przed czasem, zdobywając tym samym złoty medal. Nikola Roszak w finale musiała uznać wyższość przeciwniczki z Bytomia i zdobyła ostatecznie srebrny medal, jako ostatnia do walk wyszła Wiktoria Drożak wygrywając dwie walki i dwie przegrywając, co pozwoliło jej zdobyć brązowy medal.

Drugiego dnia odbył się Puchar Polski Młodzików, w tym dniu startowała Paula Markiewicz i Natalia Poprawska. Po dość trudnych i wymagających walkach Natalia Poprawska zdobyła brązowy medal, a Paula Markiewicz zajęła czwarte miejsce. Turniej był zaliczany do rankingu Polskiego Związku Judo. Podczas Pucharu Polski obecna była również p. Katarzyna Kłys, brązowa medalistka Mistrzostw Świata Seniorek, która bacznie przyglądała się walkom młodzików.

 

 

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin