ZAJĘCIA W UKS JUDO

środa, 14, wrzesień 2016

Masz dość zabiegania oraz stresu dnia codziennego i chcesz aktywnie odpocząć? A może chcesz by Twoje dziecko rozwijało się fizycznie podczas zabawy na macie? Przyjdź na trening judo w Uczniowskim Klubie Sportowym Judo w Tuliszkowie! Zapisy już od 4 roku życia!

IMG 0867

      

       Uczniowski Klub Judo w Tuliszkowie prowadzi nabory do sekcji Judo przez cały rok szkolny. Klub prowadzi zajęcia dostosowane do każdego wieku, zaczynając od najmłodszych od wieku 4-6 lat w grupie Funny Judo, gdzie zajęcia prowadzone są jako zajęcia ogólnorozwojowe i z gimnastyki podstawowej oraz gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. W kolejnej grupie są dzieci w wieku 7-9 lat, dzieci ćwiczą gimnastykę z elementami Judo, w grupie starszej powyżej 10 roku życia dzieci rozpoczynają trening Judo, w którym oczywiście nie brakuje ćwiczeń ogólnorozwojowych czy też gimnastycznych.

       Judo to olimpijska sztuka walki, która rozwija koordynację ruchową, a w której przepisy wykluczają techniki i akcje niebezpieczne dla zdrowia. Treningi judo można rozpocząć już w wieku przedszkolnym i kontynuować do końca życia. Jest to sport, w którym nie sama siła i ciężar ciała, lecz szybkość i zręczność decydują o sukcesie w walce. Judo jest doskonałe dla wszystkich: małych i dużych, chudych i grubych, mniej i bardziej sprawnych ruchowo, którzy swój wolny czas chcieli by spędzać aktywnie, a nie na ślęczeniu przed monitorem telewizora lub komputera. Treningi judo są szansą na odreagowanie, pozbycie się stresu, oderwanie od codziennych obowiązków lub po prostu zachowanie sprawności fizycznej i dobrego zdrowia przez wiele lat.

       Sekcja organizuje obozy letnie jak i zimowe w atrakcyjne miejsca, zajęcia sportowo - rekreacyjne podczas wakacji i ferii zimowych, liczne pokazy, zgrupowania szkoleniowe, wyjazdy na turnieje krajowe oraz zagraniczne.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 782-560-182 lub na www.judotuliszkow.pl

Zajęcia prowadzone są przy wsparciu Urzędu Gminy i Miasta w Tuliszkowie.

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin