TEATR W MIEŚCIE

wtorek, 10, maj 2016

Teatr w mieście

 P1130163

W ramach projektu Teatr w mieście! 4 maja 2016 r. w sali OSP w Tuliszkowie aktorzy Teatru Profilaktycznego ALERT z Wrocławia zaprezentowali 3 spektakle przeznaczone dla uczniów Zespołu Szkół w Tuliszkowie i 45 gimnazjalistów z Grzymiszewa. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tuliszkowie sfinansowała jeden spektakl, przeznaczyła na ten cel 3626 zł, co stanowi równowartość kosztów  przedstawienia  dla 213 uczniów.

 

IMG 4443

 

Zgodnie z założeniami realizowane były treści profilaktyczne wynikające z Programu wychowawczego Szkoły. Uczniowie klas I-III SP obejrzeli Dorotkę po drugiej stronie tęczy, wzbogacając swoją wiedzę na temat ekologii. Klasy IV-VI SP – Dzieci sieci o problemach, które niesie cyberprzemoc, i sposobach zapobiegania. Gimnazjaliści obejrzeli My, dzieci  z dworca ZOO, poruszający spektakl o skutkach uzależnienia od narkotyków.

 

IMG 4448

 


Działania profilaktyczne uzupełnił wieczorny spektakl My, dzieci z dworca ZOO przeznaczony dla pełnoletnich mieszkańców Tuliszkowa i okolic. Odpowiedzialne za projekt były nauczycielki Zespołu Szkół im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie: Małgorzata Kurzawińska, Aneta Urbaniak i Ewa Jasińska.

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin