DZIEŃ OTWARTY W GIMNAZJUM W GRZYMISZEWIE

piątek, 06, maj 2016

Dzień Otwarty w Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Grzymiszewie

grzymiszew3

 

Dzień Otwarty w Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Grzymiszewie odbył  się 28 kwietnia 2016 r. Dyrektor szkoły - Izabela Gradecka, przybliżyła  ogólne zasady rekrutacji w roku szkolnym 2016/2017, przedstawiła grono pedagogiczne oraz zaprosiła do poznania placówki.

 

grzymisszew

  

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego opowiedzieli o akcjach, imprezach, uroczystościach i konkursach, które odbywają się w gimnazjum. Zespół nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych przedstawił informacje dotyczące innowacji pedagogicznej z przedmiotów przyrodniczych, zaprezentował prace wykonane przez uczniów z dziedziny fizyki, np. instalacje elektryczne, z dziedziny geografii, np. układ słoneczny. Uczniowie pokazali efektowne eksperymenty, tj.: „płonąca dłoń”, „lampa lawa”, „gumowe jajko”, „kolejka parowa". Z kolei zespół nauczycieli języków obcych zaprosił uczestników na zajęcia z języka niemieckiego, w czasie których wykorzystane zostały elementy oceniania kształtującego. Oprócz tego uczniowie i ich rodzice mogli obejrzeć krótkie przedstawienie w języku angielskim. 
Na korytarzu szkolnym można było podziwiać fotogalerię przygotowaną przez nauczycieli zespołu przedmiotów humanistycznych, ilustrującą najciekawsze wydarzenia z dziedziny sportu, rekreacji, uroczystości oraz konkursów
szkolnych.

Dodatkowo, na warsztatach artystycznych zaproponowano uczniom zajęcia z wykorzystaniem techniki zdobniczej decoupage.  

 

       grzymiszew 2

 

 

 

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin