GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ

wtorek, 29, marzec 2016

12891652 1577658185881661 570429888903843969 o

22 marca scena w  Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie odbył się Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej Tuliszków 2016.

 

Celem tego przedsięwzięcia jest wymiana doświadczeń i prezentacja dorobku artystycznego najzdolniejszych wokalistów z gminy Tuliszków.

Jury, w składzie : Mirosław Rojek – dyrektor  Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie oraz Piotr Piechocki – instruktor ds. muzycznych ośrodka kultury w Ślesinie, oceniało przede wszystkim technikę wokalną, dykcję, dobór repertuaru i ogólny wyraz artystyczny.

12900986 1577658269214986 2086420399295693571 o

 

KATEGORIA I (PRZEDSZKOLAKI, KL. 0): 1. Julia Filipiak i Maja Filipiak (Przedszkole w Tuliszkowie), 2. Weronika Król (Przedszkole w Tuliszkowie), 3. Amelia Durkiewicz (Przedszkole w Tuliszkowie), Wyróżnienia: Laura Gaskon Carreño i Paula Kłosińska (duet) oraz Adam Rodaszewski (wszyscy z Przedszkola w Tuliszkowie).

905667 1577658352548311 3891682521173027323 o

KATEGORIA II (KLASY I-III) 1. Maja Cholewińska (Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie), 2. Bartosz Maćkowski (Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie), 3. Konstancja Giersz (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie).

KATEGORIA III (KLASY IV-VI) 1. Izabela Osękowska (Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie), 2. Adrian Darul (Szkoła Podstawowa w Ogorzelczynie), 3. Maria Michalak, Jakub Szymański (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie), Wyróżnienia: Natalia Iciek (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie), Julia Wawrzyniak (Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie).

KATEGORIA IV (GIMNAZJUM) Wyróżnienie: Wiktoria Walczak (Gimnazjum w Tuliszkowie).

Emocji dostarczyły także występy pozostałych uczestników.
Byli to: w kategorii I – Małgorzata Ignasiak, Zuzanna Jesiołkiewicz, Nikolas Małolepszy, Kacper Moksik, Lena Sobieraj, Karolina Szczap (wszyscy z Przedszkola w Tuliszkowie); w kategorii II – Zuzanna Cicha, Hubert Dominiak, Julia Fabiańska, Jan Kozłowski, Jakub Kubacki, Aniela Łuczak, Kornelia Pawłowicz, Zuzanna Staciwa, Zuzanna Urbaniak, Dominika Wojnowska (Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie), Oliwia Grzelczak, Marcel Linka, Maria Walaszczyk, Zuzanna Walaszczyk, (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie); w kategorii III – Milena Hałas (kl. IV-VI, Szkoła Podstawowa w Ogorzelczynie), Joanna Zamiatowska (kl. IV-VI, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie), Paula Markiewicz (kl. IV-VI, Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie); w kategorii IV – Kamila Matuszak (Gimnazjum w Tuliszkowie).

12888663 1130789560299077 2387062191929968532 o

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin