II miejsce Nieporadnych Tuliszków

niedziela, 15, maj 2011
Po raz 9 w Brudzewie odbył się turniej Niepodległościowy na małe bramki, który jak co roku odbywa się 11 listopada. W turnieju organizowanym przez klub piłkarski Kasztelania Brudzew udział wzięło 8 drużyn z powiatu Tureckiego, które w ten sposób uczciły Dzień Odzyskania Niepodległości.
Eliminacje grupowe odbyły się w sobotę 8 listopada. Drużyna Nieporadni Tuliszków przeszła do finałów, które miały odbyć się 11 listopada.
W meczu półfinałowym Nieporadni Tuliszków trafili na lidera turnieju, drużynę Evexu Turek. Dwie połowy meczu i dogrywki nie wyłoniły zwycięzcy, wobec czego sędzia zadecydował o serii rzutów karnych.
Kapitan Nieporadnych Adam Kutkowski, Marcin Krucki oraz Karol Starczyński zostali wyznaczeni do wykonania rzutów karnych. Wszyscy trzej wykorzystali rzuty karne. Zwycięstwo zapewnił Nieporadnym Tomasz Maciejewski, który wybronił rzut karny zawodnika Evexu.
W finale Nieporadni spotkali się z drużyną Starsza Młodzież z Turku. Po zaciętym półfinale brakło jednak sił na finał i finałowe spotkanie Nieporadni Tuliszków przegrali 4:2. Jednak 2 miejsce Nieporadnych to jednak postęp, jako iż w poprzednim roku drużyna zajęła 4 miejsce.
Od lewej góry: Michał Wojnarowski, Bartosz Nawrocki, Tomasz Pałasz, Marcin Krucki, Michał Ciesiółka, Adam Kutkowski, Jarek Gorgolewski (kibic)
Po raz 9 w Brudzewie odbył się turniej Niepodległościowy na małe bramki, który jak co roku odbywa się 11 listopada.
W turnieju organizowanym przez klub piłkarski Kasztelania Brudzew udział wzięło 8 drużyn z powiatu Tureckiego, które w ten sposób uczciły Dzień Odzyskania Niepodległości.
Od lewej dół: Maciej Dominiak, Grzegorz Koniusz, Dawid Biniek (kibic), Mateusz Zajdel, Tomasz Maciejewski, Karol Starczyński.