Kiedy składać wnioski w nowym okresie zasiłkowym 2018/2019

2018 mgops

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuliszkowie informuje o możliwości składania wniosków w ramach rządowego programu Dobry Start (300+), świadczenia wychowawczego (500+), funduszu alimentacyjnego, a także wniosków o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych na nowy okres zasiłkowy 2018/2019.

 

 

Czytaj więcej...

Rusza nabór wniosków grantowych

2018 sswp ogloszenie grantyStowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w terminie od 23 lipca do 6 sierpnia 2018 roku.

 

 

Czytaj więcej...

Muzyczne popołudnie z światowymi przebojami

2018 przeboje swiatowe 000

Letnie koncerty plenerowe z udziałem artystów znanych ze scen operetkowych stały się znakiem rozpoznawczym Tuliszkowa. 8 sierpnia br. przed Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury wystąpili sopranistka Sylwia Strugińska i tenor Mirosław Niewiadomski. Publiczność usłyszała ponadczasowe dzieła młodszej siostry opery i światowe przeboje muzyki rozrywkowej.

 

Czytaj więcej...

Szanuj wodę! Apel ZGK

2018 zgk ograniczenia zuzycia wody2 2W związku z panującą suszą, w trosce o zapewnienie wszystkim mieszkańcom dostępu do wody dla celów socjalno-bytowych oraz ze względu na zagrożenie jakie niesie za sobą niskie ciśnienie w sieci i brak wody w hydrantach przeciwpożarowych, ZGK w Tuliszkowie przypomina o zakazie podlewania upraw, ogródków, mycia pojazdów i napełniania basenów z wodociągów na terenie Gminy i Miasta Tuliszków, wprowadzonym z dniem 08 czerwca 2018 r. 

Czytaj więcej...

Zmiany w sposobie segregowania odpadów komunalnych

2018 zmiana sposobu segregowania odpadow3Nasze codzienne zachowanie wpływa na środowisko. Oddzielanie różnych materiałów w celu ich ponownego przetworzenia stało się już naszym nawykiem. Gmina i Miasto Tuliszków wdraża nowy system selektywnej zbiórki śmieci. Do każdej nieruchomości zamieszkałej i niezamieszkałej na terenie naszej gminy trafi harmonogram odbioru odpadów oraz ulotka informacyjna

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na koncert operetkowy przed dworkiem

2018 popoludnie muz 8 lipca plakatW pierwszą niedzielę lipca zapraszamy na muzyczne spotkanie z Sylwią Strugińską i Mirosławem Niewiadomskim. Artyści zaśpiewają utwory pochodzące z najsłynniejszych operetek świata oraz swoje ulubione przeboje muzyki rozrywkowej. Będzie to pierwszy w te wakacje koncert plenerowy przed tuliszkowskim domem kultury.

 

 

Czytaj więcej...

Bezpłatne szkolenia ZUS w Turku

2018 zus logoZakład Ubezpieczeń Społecznych w Turku 25 lipca i 21 sierpnia 2018 r organizuje bezpłatne szkolenia na temat Elektronicznych zwolnień lekarskich na Platformie Usług Elektronicznych ZUS dla płatników składek i ubezpieczonych. 26 lipca i 22 sierpnia 2018 r. będzie można się dowiedzieć w jaki sposób wystawiać elektroniczne zwolnienia lekarskie.

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin