Aktywne wakacje z UKS Judo

2018 wakacje z uks judo mUczniowski Klub Sportowy Judo Tuliszków w okresie wakacyjnym zaprasza dzieci w wieku od 5 do 10 lat do udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych i wycieczkach. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 782 560 182.

 

 

Czytaj więcej...

Piknik Czerwcowe Nepomuki w Piętnie

2018 czerwcowe nepomuki mFigury św. Jana Nepomucena, nazywane swojsko nepomukami, stawiane były najczęściej przy mostach i nad wodą. Rzeźba świętego, który chronić miał przed powodzią i wzburzoną wodą znajduje się m.in. w a małej wysepce w odnowionym parku w Piętnie. W tym urokliwym miejscu 24 czerwca odbędzie się, organizowany przez Stowarzyszenie „Wspólnota” w Piętnie, Piknik Czerwcowe Nepomuki. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

2018 rejestracja dziecka online mNa zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję – wizyta w urzędzie. Od 1 czerwca mają wybór – pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.

 

 

Czytaj więcej...

Uwaga! Możliwe burze z gradem

burzowoW ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 25 wydanego dnia 21.06.2018 r. przez IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

 

 

 

Czytaj więcej...

Miej czas rozmawiać w wakacje

2018 mam czas rozmawiac logoKampania edukacyjna „Mam czas rozmawiać” (#mamczasrozmawiac) oparta jest na idei promowania międzypokoleniowego dialogu o zdrowiu rodziny, w tym HIV, AIDS i chorobach przenoszonych drogą płciową. Szczególny nacisk kładzie na dialog pomiędzy kobietami, które planują ciążę lub oczekują narodzin dziecka. Akcję prowadzi Krajowego Centrum ds. AIDS.

 

Czytaj więcej...

Łask: Zawody przebiegły zgodnie z planem

2018 karate laskW dniu 9 czerwca 2018 roku odbył się ogólnopolski turniej karate kyokushin i kickboxingu, w którym wystartowała czteroosobowa reprezentacja Klubu Sportów i Sztyk Walk z sekcji karate i Kickboxingu Tuliszków.

 

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin