16 kwietnia będzie burzowo!

ostrzeżenie burza mW ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 12 z dnia 16 kwietnia 2018 r. wydanego przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

 

 

Czytaj więcej...

13 kwietnia możliwe burze z gradem!

ostrzezenie burze z grademW ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 11 wydanego w dn. 13.04.2018 r. przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

 

 

 

Czytaj więcej...

Tuliszków gminą z dobrą energią

2018 tuliszkow gmina z dobra energia m5 kwietnia br. opublikowano ostateczną listę projektów instalacji systemów fotowoltaicznych dla mieszkańców, które zakwalifikowano do dofinansowania. Zgodnie z przewidywaniami znalazł się na niej projekt partnerski gmin Rychwał, Tuliszków, Golina i Wierzbinek.

 

 

Czytaj więcej...

Jak skorzystać z usług doradcy energetycznego?

2018 wfosigw mBezpłatne wsparcie we wszelkich sprawach dotyczących efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy i Miasta Tuliszków można uzyskać u Doradcy Energetycznego działającego w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

 

 

Czytaj więcej...

Wyniki Gminnego Konkursu Recytatorskiego

2018 konkurs recytatorski mW piątek, 6 kwietnia, po raz XXII na scenie Sali teatralnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski. W tym roku do konkursu zgłoszeni zostali uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grzymiszewie oraz Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie.

 

 

Czytaj więcej...

29 kwietnia zapraszamy na "Koncert wiosenny"

2018 koncert wiosenny mSerdecznie zapraszamy na „Koncert wiosenny”, który odbędzie się 29 kwietnia br. w hali widowiskowo-sportowej w Tuliszkowie (ul. Nortowska 1). Wystąpią Orkiestra Dęta Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie i Gminna Orkiestra Dęta OSP Kościelec.

Rozpoczęcie imprezy o godz. 16.00.

 

 

Czytaj więcej...

Poznaliśmy "Mistrza Pięknego Czytania"

2018 mistrz pieknego czytania m28 marca 2018 r. o godz. 12.00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie gminnego etapu konkursu „Wybieramy mistrza pięknego czytania”.
Do eliminacji przystąpiło 13 uczniów klas czwartych z naszej gminy (Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie oraz Szkoła Podstawowa w Ogorzelczynie). Każda ze szkół przeprowadziła wcześniej I etap konkursu, podczas którego wyłoniono reprezentację danej szkoły.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin