Ogłoszenie Burmistrza

Otwarty konkurs ofert dla podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie - pobierz ogłoszenie

Menager Turystyki Wiejskiej

Zostań menagerem turystyki wiejskiej

Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” zaprasza mieszkańców gmin: Golina, Rzgów, Rychwał, Stare Miasto, Grodziec i Tuliszków, pracujących (lub planujących podjęcie pracy) w branży turystycznej do udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowo – doradczym „MENAGER TURYSTYKI WIEJSKIEJ”.

Czytaj więcej...

Utrudnienia w ruchu drogowym

Od dnia 22.09.2014r. planowane jest rozpoczęcie robót przy realizacji zadania pn. "Rozbudowa drogi krajowej nr 72 na odcinku KONIN - TULISZKÓW- TUREK" w związku z tym wystąpią czasowe utrudnienia w komunikacji na odcinku drogi krajowej 72 od miejscowości Żdżary do miejscowości Tuliszków. Ruch będzie odbywał się zgodnie z projektem organizacji ruchu. Przewidywany termin zakończenia robót: 10.12.2014r. Wykonawcą robót jest firma Skanska S.A. Oddział Budownictwa Inżynieryjnego w Poznaniu.

Debata Społeczna

Komendant Powiatowy Policji w Turku zaprasza mieszkańców GiM Tuliszków do udziału w debacie społecznej dotyczącej bezpieczeństwa. Debata odbędzie się w dniu 17 września 2014r. o godz. 17-tej w sali M.M. Manickich w Tuliszkowie - pobierz plakat

Dożynki 2014

08 września 2014r. na stadionie w Tuliszkowie odbyły się Dożynki Powiatowo – Gminno – Parafialne. Uroczystości rozpoczęły się o godz. 14-tej Mszą Św. Po uroczystej dziękczynnej Mszy św. korowód dożynkowy wraz z uczestnikami udał się na stadion, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości dożynkowych.  Korowód powitali artyści lokalni - zespół Wrzos i Dziecięcy Zespół Ludowy z Grzymiszewa.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin