Organizatorzy zapraszają na turniej w Tuliszkowie

2018 turniej judo z okazji odz niepodleglosci8 kwietnia br. w hali widowiskowo-sportowej w Tuliszkowie odbędzie się Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików z Okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zawody zostaną rozegrane w kategoriach dzieci najmłodszych (2009-2010), młodszych (2007-2008), starszych (2005-2006) i młodzików (2003-2004). Gościem specjalnym imprezy będzie Rafał Kubacki, olimpijczyk, mistrz świata, Europy i kraju.

Czytaj więcej...

Świąteczna wizyta przedszkolaków

Stało się już tradycją, że tuliszkowski magistrat w okresie świąt odwiedzają najmłodsi mieszkańcy naszej gminy. Dzisiaj do urzędu przybyły dzieci z grup pięcio- i sześciolatków z Przedszkola im. Kubusia Puchatka.

Czytaj więcej...

29 marca możliwe zawieje śnieżne

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 9 wydanego 28.03.2018 r. przez IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Fotowoltaika dla mieszkańców gminy Tuliszków

Urząd Marszałkowski opublikował wyniki naboru wniosków w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego z zakresu energii odnawialnej. Projekt partnerski gmin Rychwał, Tuliszków, Golina i Wierzbinek znalazł się na wysokim dziewiątym miejscu listy rankingowej, co gwarantuje otrzymanie dotacji.

Czytaj więcej...

Dzień otwarty w biurze powiatowym WOR ARiMR

W 2018 roku zmianie uległy podstawowe zasady dotyczące sposobu składania wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich. Zgodnie z obowiązującymi nowymi przepisami unijnymi o dopłaty obszarowe można ubiegać się składając wniosek za pośrednictwem e-formularza umieszczonego na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Czytaj więcej...

"Głos Tuliszkowa" 1/2018

Zapraszamy do lektury nowego numeru „Głosu Tuliszkowa”. Biuletyn w formie papierowej jest dostępny w Urzędzie Gminy. Wersję elektroniczną można pobrać ze strony internetowej.

Czytaj więcej...

Rada Miejska zbierze się 27 marca

Biuro Rady Miejskiej w Tuliszkowie informuje, że w dniu 27 marca 2018 r. o godz. 16.00 w sali nr 25 Urzędu Gminy i Miasta Tuliszków odbędzie się XL sesja Rady Miejskiej w Tuliszkowie.

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin