OBWIESZCZENIE STAROSTY TURECKIEGO

powiat-turek

 

Obwieszczenie Starosty Tureckiego : zawiadamia się o wydaniu decyzji Starosty Tureckiego nr 60/15 z dnia 16 lutego 2015 r. zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę dla inwestora Gminy i Miasta Tuliszków, Pl. Powstańców Styczniowych 1, 62- 740 Tuliszków dla zadania polegającego na przebudowie drogi Ogorzelczyn- Budki.

 

Treść obwieszczenia:

SPOTKANIE INFORMACYJNE

Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków w dniu 2 marca 2015 r. zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców, pracowników jednostek sektora publicznego, przedstawicieli sołectw, a także inne zainteresowanie osoby na spotkanie informacyjno – szkoleniowe z zakresu przygotowania założeń do realizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Tuliszków wraz z omówieniem założeń finansowania przedsięwzięć w sektorze gospodarki niskoemisyjnej. Spotkanie odbędzie się o godzinie 10:00 w Sali sesyjnej Urzędu Gminy i Miasta, przy ulicy Powstańców Styczniowych 1863 r. 1

 

Plakat gm.Tuliszkow

Pobierz plakat:

 

 

Czytaj więcej...

OBWIESZCZENIE STAROSTY TURECKIEGO

powiat-turek

 

 

 

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania pozwolenia na budowę dla inwestora Gminy i Miasta Tuliszków dla zadania polegającego na  przebudowie ulic wewnętrznych na Osiedlu Młodych w Tuliszkowie: ul. B. Malinowskiego, ul. K. Baczyńskiego, ul. Z. Nałkowskiej, ulic łączących ul. Z. Nałkowskiej i K. Baczyńskiego.

 

 

 

Treść obwieszczenia

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin