Aktualności

PROPOZYCJE UKS JUDO NA FERIE 2018

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie zaprasza dzieci i młodzież z Gminy i Miasta w Tuliszkowie na zajęcia sportowe ,,Ferie z Judo’’ które odbędą się w drugim tygodniu ferii zimowych. Zajęcia są bezpłatne.

 

2018 ferie z uks judo zaproszenie 05

Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Zakład Gospodarki Komunalnej w Tuliszkowie informuje, że 9 lutego br. (piątek) rano nastąpi kilkugodzinna przerwa w dostawie wody w miejscowości Grzymiszew (ul. Ogrodowa). Powodem wyłączenia są pilne prace remontowe. Za powstałe niedogodności uprzejmie przepraszamy.

zgk ogloszenie

GRAMY DLA MICHAŁKA I TRANSMITUJEMY NA ŻYWO

Firmowy Nocny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków odbywać się będzię na tuliszkowskiej hali już po raz siódmy, jednak po raz pierwszy zostanie przeprowadzona transmisją na żywo z tego wydarzenia. Zmagania będzie można śledzić na stronie internetowej Gminy i Miasta gdzie zostanie udostępniony odpowiedni odnośnik do transmisji oraz na profilu facebookowym Gminy i Miasta. Serdecznie zachęcamy do oglądania relacji z tego wydarzenia.

Pobierz plakat

27653733 554605484873347 1672835873 o

UNIEWAŻNIENIE OTWARTEGO KONKURSU OFERT

Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków 

unieważnia otwarty konkurs ofert na dofinansowanie w formie wsparcia zadań realizowanych na rzecz mieszkańców Gminy i Miasta Tuliszków

ogłoszony 3 stycznia 2018 roku, ponieważ nie wpłynęła żadna oferta.

Pobierz

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE

silny wiatr ostrzerzenie

Komunikata ostrzegawczy

wydany przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu nr 5 z dnia 29.01.2018 r.

Zjawisko/stopień zagrożenia: silny wiatr/1

Obszar: województwo wielkopolskie

Ważność : od godz. 22:00 dnia 29.01.2018 r. do godz. 8:00 dnia 30.01.2018 r.

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 80 km/h, z zachodu i północnego zachodu. 

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%.

Uwagi: Brak

Pobierz

WYBORCO SPRAWDŹ CZY JESTEŚ W REJESTRZE WYBORCÓW

Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania? Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz!

 

Jeśli Twojego nazwiska nie ma w rejestrze wyborców, to nie będziesz mógł głosować w nadchodzących wyborach samorządowych.

 

Rejestr wyborców to lista osób z prawem do głosowania w danej gminie.

 

Jeżeli masz stałe zameldowanie, to znaczy, że Twoje nazwisko jest w rejestrze wyborców w gminie, w której jesteś zameldowany. Będziesz mógł oddać głos.

 

Jeśli jednak jesteś zameldowany na pobyt czasowy, albo w ogóle nie masz meldunku, to nie ma Cię w rejestrze wyborców i nie będziesz mógł głosować w wyborach.

Czytaj więcej...

ENERGA OPERATOR S.A. URUCHAMIA DODATKOWE NUMERY ALARMOWE DOT. AWARII MASOWYCH

ENERGA OPERATOR S.A. Rejon dystrybucji w Turku uruchamia dodatkowy numer alarmowy, na który można zgłaszać awarie na sieci elektroenergetycznej w trakcie trwania, tzw. awarii masowych (tylko w tym czasie). Na te numery dodzwonicie się Państwo bezpośrednio do pracowników Rejonu Dystrybucji w poszczególnych rejonach energetycznych.

Dla Rejonu Dystrybucji w Turku jest to numer:

 62 500 2577

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin