Medalowe występy zawodników UKS Judo w turnieju Okami Cup

2018 okami cup oborniki 02W niedzielę, 22 kwietnia judocy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie walczyli na tatami w Obornikach Śląskich. W 6 edycji Okami Cup turnieju judo dla dzieci i młodzików udział wzięło blisko 500 judoczek i judoków z 30 klubów z województw: opolskiego, wielkopolskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego.

 

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Tuliszkowską Majówkę Motocyklową

2018 majowka motocyklowa1 maja odbędzie się druga edycji Tuliszkowskiej Majówki Motocyklowej. Otwarcie sezonu motoryzacyjnego odbędzie się na stadionie miejskim przy ul. Nortowskiej. Dla miłośników jednośladów przygotowano wiele atrakcji, ale nie tylko oni spędzą miło czas.

 

 

 

Czytaj więcej...

Weź udział w Biegu z Flagą

2018 bieg z flaga flagaNie masz jeszcze planów na majówkę? Lubisz biegać? 2 maja weź udział w Biegu po Flagę zainicjowanym przez MGKS Tulisia Tuliszków, Uczniowski Klub Sportowy Judo Tuliszków, sekcje tuliszkowską i grzymiszewską Klubu Sportów i Sztuk Walki w Turku oraz Wielkopolski Klub Sportów Walki w Tuliszkowie.

 

 

Czytaj więcej...

27 i 30 kwietnia: Wypłata zwrotu podatku akcyzowego za paliwo rolnicze

logo tuliszkow stronaW dniu 27 kwietnia 2018 roku, tj. piątek, w Kasie Urzędu Gminy i Miasta Tuliszków wypłacana będzie kwota zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego dla osób, których nazwiska rozpoczynają się od litery A do litery M. 

Natomiast w dniu 30 kwietnia 2018 roku, tj. poniedziałek, wypłacany będzie zwrot podatku akcyzowego dla osób, których nazwiska rozpoczynają się od litery N do litery Ż.

Czytaj więcej...

Otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych

logo tuliszkow stronaBurmistrz Gminy i Miasta Tuliszków ogłasza otwarty konkurs ofert na dofinansowanie zadań realizowanych na rzecz mieszkańców w zakresie polityki społecznej (aktywizacji i integracji osób starszych) oraz kultury i ochrony dziedzictwa narodowego (organizacji obchodów rocznic historycznych na terenie Gminy i Miasta Tuliszków).

 

 

Czytaj więcej...

Konkurs „Działaj Lokalnie 2018” wystartował

konkurs dzialaj lokalnie

Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” we współpracy z Akademią Filantropii w Polsce ogłasza lokalny konkurs grantowy w ramach Programu „Działaj Lokalnie 2018” .

W ramach programu wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego, które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych i poprawie jakości życia. 

 

Czytaj więcej...

POLECANY FOTOREPORTAŻ

POLECAMY

facebook_page_plugin